NETWORK KURULUMU

network kurulumu

Network Kurulumu ve Desteği


Güney Bilgisayar Teknik Servisi olarak network kurulumu uzmanlık alanımızdır. Avcılar ve Esenyurt’taki en güvenilir bilgisayar ağ şirketlerinden biri olan sertifikalı ağ mühendisleri olan Güney Bilgisayar Teknik Servisi, yerel ve geniş alan ağlarının tasarımı, kurulumu ve servisi konusunda deneyimlidir. Buna ek olarak, ofis kabloları kullanıyoruz, internet erişimi kuruyoruz, ev veya şubelerimizi birbirine bağlıyoruz ve ağ güvenliği konusunda danışmanlık sağlıyoruz. Sunucunuzun, bilgisayarınızın veya Ağınızın günlük işlemleri ile ilgili sorunlarınız için çağrı yapabiliriz.

Sunucu Desteği


Microsoft Windows 2008 Server, 2012 Sunucusu, Microsoft Exchange Sunucusu, Terminal Sunucusu, SQL ile ACT, FTP ve Web Sunucularını çalıştıran sunucuları destekliyoruz.

Kişisel Bilgisayar destekli İşletim sistemlerimiz Microsoft Windows 7, 8.1, 10, Apple Mac OSX’dir.

Ofis Yer Değiştirme ve Genişletmeler


Güney Bilgisayar Teknik Servisi, her büyüklükteki şirket için deneyimli bir ağ “bağlantı kesme / yeniden bağlantı” hizmeti sağlayıcısıdır. Kadromuz, eski ağlarınızı, bilgisayarlarınızı ve çevre birimlerinizi düzenli bir şekilde paketlemenize ve bunları yeni ofisinizde hızlı ve verimli bir şekilde kurmanıza yardımcı olacaktır. Ücretsiz danışmanlık ve tahminde bulunmak için Güney Bilgisayar Teknik Servis’ini arayın.

Kablolama


Güney Bilgisayar Teknik Servisi, birçok farklı kablo türünün kurucusudur. Bilgisayar, telefon ve ev sinema sistemi kablolaması yapıyoruz. Tüm kablolama ihtiyaçlarınız için tek durak olabiliriz.

İnternet girişi


Güney Bilgisayar Teknik Servisi size hızlı ve güvenli, şirket çapında, Yüksek hızlı İnternet erişimi sağlayabilir. DSL, Fiber, Kablo veya T1’i evinize veya ofisinize kurabiliriz. Tüm kurulumu koordine ediyoruz, böylece işinize odaklanabilirsiniz

Ağ Güvenliği Danışmanlığı


Şirketinizin dahili ağının internete bağlandığında, şirket verilerinin ve güvenliğinin tehlikeye girebileceğini biliyor muydunuz? Güvenlik uzmanlarından oluşan ekibimiz bu delikleri kapatacak ve güvenlik duvarları ve veri şifreleme kullanarak ağınızı güvence altına alacaktır. Ağı kilitlemek için adımlar atılması şarttır. Etkili bir plan, yalnızca yetkili kullanıcıların ağınıza girmesini sağlamaya yardımcı olur. Bunlar aynı zamanda zahmetli olan Güvenlik Tehditlerinden bazıları ve önlemeye yardımcı olabiliriz.

Ağınıza yetkisiz erişim

  • Veri hırsızlığı
  • E-posta Spam, Casus Yazılım veya Bilgisayar Virüslerinden Sistem Hasarı
  • Program, veri veya yapılandırma dosyalarının yanlışlıkla silinmesi
  • Mevcut sistem ve ekipmanın değiştirilmesi

Wifi Kurulumu

Güney Bilgisayar Teknik Servisi, müşterilerimizin mobil iletişim ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için özel tasarım sunan kablosuz çözümler sağlayıcısıdır. Hücresel el tipi cihazları (Android, Apple, Blackberry), hücresel genişbant ile diğer mobil iletişim ürünlerini tedarik edebilir, entegre edebilir ve destekleyebiliriz.

Uzaktan Bilgisayar Erişimi – VPN
Güney Bilgisayar Teknik Servisi, önemli şirket verilerini paylaşmak için Yerel veya Şube Müdürlüklerinizi birbirine bağlayabilir. Ayrıca, ofis bilgisayar ağınıza evden tam olarak erişebilmenizi sağlayabiliriz. Bu sayede ofis dışındayken bilgisayar dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Aşağıdaki teknik servis formunu doldurarak bizimle hangi sorun/hizmetimiz ile ilgili iletişime geçtiğinizi bildirebilirsiniz. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. 

Copyright © 2005 - 2019 Güney Bilgisayar Teknik Servisi. Designed by Ercan ATAY
Yeşilkent Mah. Ozanlar cad. No:12/A Avcılar İstanbul TÜRKİYE AVCILAR Tel: 0212 699 84 80 - 699 16 63