Skip to main content
Tel: 0212 699 84 80 - Yeşilkent Mah. Ozanlar cad. No:12/A Avcılar İstanbul TÜRKİYE

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Güney Bilgisayar Teknik Servisi, 2001 yılında İstanbul Avcılar Firüzköy’de kurulmuştur. yazıcı, fotokopi, scanner tamiri, LCD/OLED monitör tamiri, her marka notebook ve laptop servisi, bilgisayar ağ kurulumu ve tamiri, kurumsal güvenlik ve kamera sistemleri kurulumu, network kurulumu, ağ kablolama ve Windows Server, periyodik bakım anlaşmaları, ağ kontrolü ve lisans, sunucu kablolama ve kontrolleri, veri kurtarma, bilgisayar ve çevre birimleri satışı, kurumsal seo (arama motoru optimizasyonu), virüs/trojen tarama, yerinde teknik servis hizmetleri başında gelmektedir.  Bunun yanı sıra kurumsal olmayan müşterilerimize de teknik servis ve bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz


Hedefimiz 

Güney Bilgisayar Teknik Servisi, olarak hedefimiz, küçük-büyük bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A’dan Z’ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak ve işleyişini devam ettirmektir. 

Vizyonumuz

Kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerini ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenli bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak. 

Copyright © 2005 - 2019 Güney Bilgisayar Teknik Servisi. Designed by Ercan ATAY
Yeşilkent Mah. Ozanlar cad. No:12/A Avcılar İstanbul TÜRKİYE AVCILAR Tel: 0212 699 84 80 - 699 16 63