Skip to main content
Tel: 0212 699 84 80 - Yeşilkent Mah. Ozanlar cad. No:12/A Avcılar İstanbul TÜRKİYE

KURUMSAL GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

kurumsal güvenlik kamera sistemleri

Evler, işletmeler, kurumlar ve akıllı şehirlerden çok çeşitli şehirlere kadar farklı ölçeklerdeki projeler için akıllı ve entegre güvenlik çözümleri tasarlayan ve uygulayan Güney Bilgisayar, önemli başarılara imza atan bir teknoloji şirketidir. Uzmanlık alanımız içerisinde ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, güvenlik kamera sistemleri, alarm sistemleri, erişim kontrol sistemleri, ses ve video sistemleri, mobil güvenlik sistemleri, BT ve altyapı sistemlerimizle insanların güvenliğini ve konforunu en iyi şekilde üretmeyi amaçlıyoruz. tecrübeli kadromuz ve çözüm ortaklarımızla hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz tüm projelerde, satış sonrası destek ve teknik hizmetlerin tam olarak yerine getirilebilmesi için tüm şirket personeli için düzenli olarak eğitim programları hazırlanmaktadır. Çağrı merkezimizden gelen tüm destek talepleri isimsiz veri analizi ile geliştirme, planlama ve yatırım süreçlerinde kaynak olarak kullanılmaktadır. Satış sonrası teknik destek ve servis, kuruluşundan bu yana Güney Bilgisayar’in deneyimini kullanarak dikkatle planladığımız ve yaptığımız konulardan biri. Alanında uzman teknisyen kadromuz ile teknik servis yapıyor ve müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlıyoruz.

Güney Bilgisayar güvenlik kamera sistemleri, projelendirme, satış ve montaj hizmetleri verilmektedir. Güvenlik sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan kamera sistemleri için profesyonel çözümler üretiyoruz. Uygun ahd ve ip kamera projeleri ile fiyat / performans odaklı güvenlik sistemleri kuruyoruz. Kapalı devre kamera sistemlerimiz yüksek görüntü kalitesi ve uzaktan izleme ürünlerinden oluşur ve siber saldırılara karşı korunur. İstanbul Esenyurt ve Avcılar güvenlik sistemleri kurulum hizmetlerimizi veren firmamız; Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleride üretmektedir.

Aşağıdaki teknik servis formunu doldurarak bizimle hangi sorun/hizmetimiz ile ilgili iletişime geçtiğinizi bildirebilirsiniz. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. 

Bugün piyasada bulunan çok sayıda güvenlik kamera sistemi arasından seçim yapmak herkes için çok zor olabilir. Hareket ve ışık algılaması arasından seçim yapabileceğiniz birçok seçenekle birlikte farklı markalar, boyutlar, çözünürlükler var.

Dijital bir gözetim seçeneği seçerken, gereksiz ekipman satın alarak para kaybetmeyeceğinizden, aynı zamanda da peşinde olduğunuz güvenliği sağlama yeteneğinizi engellemediğinizden emin olmak istersiniz. Teknoloji ihtiyaçlarınızın çoğunda olduğu gibi, Güney Bilgisayar Teknik Servisi ve Güvenlik Çözümleri size bu konuda yardımcı olabilir. Gelecekteki genişlemeyi göz önünde bulundurarak, yapılacaklar ve yapılmayacak şeyleri doğru şekilde filtrelemek için sektörde yeterince deneyime sahibiz.

En İyi Teknoloji


Belirli güvenlik gereksinimlerine ve mülk düzenine dayanarak işiniz için en iyi CCTV Güvenlik Kamera Sistemini önerebiliriz.

Dijital fotoğrafçılığın günümüzdeki ilerlemeleri ile, bulanıklık bu geçmişte kaldı. Bazı yüksek çözünürlüklü kameralar, daha iyi değilse, bir makbuzdaki metni 30 metre uzakta görebiliyor. Güney Bilgisayar’ın Dijital İzleme çözümü ile sahneyi net bir şekilde “görememek” konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Sanki oradaymış gibi olacakmış gibi olacak.

Güvenliğinizi Kontrol Edin


Güvenlik kamerası üzerinde tam kontrol sağlayın ve her yerden erişebilirsiniz.
Video kasetlerinizi sürekli olarak satın alma ve saklama gereksinimini ortadan kaldırmak ister misiniz? Dijital kameralar ve dijital video kaydediciler (DVR), denklemden hemen çıkar. Dijital kameralar sürekli açık ve DVR’a yayın yapıyor. DVR, kayıtlarını güvenli ağınız üzerinden, daha sonra dosyaların depolandığı sunucunuza gönderir.

Dahili analitik sayesinde, DVR’ınız yalnızca alarm çalması, hareket algılanması, belirli zamanlar vs. gibi belirli olaylar tetiklendiğinde kayıt edilmek üzere programlanabilir. Bu, görüntü ve böylece dosya boyutu üzerinde tam kontrol sağlamanızı sağlar. Ayrıca sisteme giriş yapabilir ve mobil cihazınızdan uzaktan canlı görüntülere erişebilirsiniz. Güvenlik kamera sistemleri, tüm seçenekleri gözden geçirip işiniz için en iyi uygulamalarla ilgili olarak size danışacaktır.

Güvenlik Kamerası çözümümüz veya Güney Bilgisayar Teknik Servisi size işinizi güvende tutma seçeneklerini nasıl sunabileceği hakkında daha fazla bilgi için, bizi bugün 0212 699 84 80 numaralı telefonu arayın.

Copyright © 2005 - 2019 Güney Bilgisayar Teknik Servisi. Designed by Ercan ATAY
Yeşilkent Mah. Ozanlar cad. No:12/A Avcılar İstanbul TÜRKİYE AVCILAR Tel: 0212 699 84 80 - 699 16 63