Skip to main content
Tel: 0212 699 84 80 - Yeşilkent Mah. Ozanlar cad. No:12/A Avcılar İstanbul TÜRKİYE

KURUMSAL SEO HİZMETLERİ

kurumsal seo hizmetleri

Merhaba ve Güney Bilgisayar SEO’ya hoş geldiniz! Güney Bilgisayar Kurumsal SEO Hizmetleri arayan kurumsal müşterilere hizmet veren köklü bir firmadır.

GÜNEY BİLGİSAYAR SEO Uzmanlarımız Google’ın, iş web sitenize daha fazla ödeme yapan müşteriler göndermek için arama motoru gücünü kullanır- tıpkı bu sayfayı muhtemelen burada nasıl bulduğunuzu gibi!

Peki neden profesyonel bir Esenyurt & Avcılar çevresine Kurumsal SEO Hizmetleri veren Güney Bilgisayar firmasına gitmelisiniz? SEO neden web sitenizde performans gösterir?

Pek çok araştırma, arama motoru optimizasyonunun aslında çevrimiçi varlığınızın en önemli ve güçlü yönlerinden biri olduğunu göstermiştir. Diğer birçok neden arasında, arama motoru optimizasyonu, şirketinizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bir servis alanına veya alanlara hükmetmesine yardımcı olabilir. Bir arama motoru optimizasyonu kampanyasına katılmak için başka nedenler ve teşvikler nelerdir?

İşinizi Ölçeklendirmenin Güvenilir Bir Yolu

Google’daki her anahtar kelime için, o terimi aylık olarak arayan birkaç kişi vardır. Bazı terimler diğerlerinden daha fazladır, ancak çoğu terimin aylık olarak aradığı en az 10 kişi vardır. Esenyurt ve Avcılar gibi yoğun nüfuslu bir alanda, anahtar kelimelerin çoğunluğu aylık olarak yüksek düzeyde arama hacmine sahiptir. Bazı anahtar kelimeler için ayda bin, iki bin, hatta bazen üç bin arama. Esenyurt & Avcılar çevresi, Kurumsal SEO Hizmetleri için harika bir yer. Web sitenizi Google organik arama sonuçlarının üstünde veya yakınında görünecek şekilde optimize ederek, sizi optimize etmek için arama yapan tüm kişilerin yaklaşık yüzde 33’ünün gerçekten web sitenizi tıklatacağını garanti edersiniz. Ayda binlerce arama yapan anahtar kelimeler için bu, işinizi sonsuza dek devrimden geçirebilir.

Maliyet Etkilidir

Tıklama başına maliyeti sürekli olarak artıran Google tıklama başı ödeme kampanyaları gibi diğer çevrimiçi reklamcılık türlerinin aksine, arama motoru optimizasyonu, aylık olarak çok öngörülebilir ve tutarlı bir müşteri girişi sağlar. Örneğin, eğer XYZ tesisatçısı Esenyurt & Avcılar semti için bir boru tıkanması kampanyası yürütmek istiyorsa ve bir ayda birileri bir web sitesinden bir reklamı tıkladığında her seferinde 3 dolar ödemek zorunda kalır, gelecek ay rekabet çoğalırsa daha fazla ödeyebilir. Pazarın ne kadar rekabetçi olduğuna bağlı olarak tıklama başına 10 ABD Doları, hatta tıklama başına 12 ABD Doları ödemek zorunda kalabilirsiniz. Profesyonel GÜNEY BİLGİSAYAR firmasını kullanırsanız, sözleşme süresi boyunca aylık olarak sabit bir danışmanlık fiyatı ödeyerek Google’da üst sıralara çıkmanız için Kurumsal SEO Hizmetleri yapılacaktır.

PPC Pazarlamasından 20x Daha Etkili

Kurumsal SEO Hizmetleri, ortalama olarak, tıklama kampanyası başına yapılan ödemelerden ortalama 20 kat daha etkilidir. Bu 20x çarpanı yalnızca kendi SEO uzmanlarımız tarafından değil, aynı zamanda çok sayıda güvenilir üçüncü taraf veri kaynağı tarafından çevrimiçi olarak test edildi ve kanıtlandı.

Kişiler Google Yerleşimlerine Güveniyor

%85-90 arasında, tüm tüketiciler HERHANGİ bir ürün veya hizmeti satın almadan önce Google’a yönelir. İnsanlar ister Masaüstü ister Mobil’de ister metin ister sesli olsun ister HER ZAMAN ile gösterilen ilk sonuçlar tüketicilerinizin kafasında daha alakalı ve güvenilir olur. Anahtar kelime arama trafiğinin %92,5 ila 95’i hiçbir zaman Google’ın ilk sayfasını geçemez. İşiniz orada değilse, görünmezsiniz. Sade ve basit.

Müşterilerinizi Rekabete Veriyorsunuz

Aylık arama hacmine sahip alakalı anahtar kelimeler için Google’ın bir sayfasında sıralamıyorsanız, her ay tam anlamıyla müşterilerinize ödeme yapan müşterileri ödüyorsunuz. Sade ve basit. Günümüz dünyasında, Alexa, Siri veya normal Google arama sonuçlarından gelen sonuçlara göre satışlar yapılmaktadır. Büyük harf olur musun? Ya da mevcut müşteri tabanınızdan memnun musunuz? Seçim senin!

GÜNEY BİLGİSAYAR Kurumsal SEO Hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmak için hazır bekliyor!

Aşağıdaki teknik servis formunu doldurarak bizimle hangi sorun/hizmetimiz ile ilgili iletişime geçtiğinizi bildirebilirsiniz. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. 

Copyright © 2005 - 2019 Güney Bilgisayar Teknik Servisi. Designed by Ercan ATAY
Yeşilkent Mah. Ozanlar cad. No:12/A Avcılar İstanbul TÜRKİYE AVCILAR Tel: 0212 699 84 80 - 699 16 63